به دقت مصاحبه اقای مهدی دواتگری را بخوانید.

خبرنگار اسم حوزه مراغه عجبشیر و سراجو را میگوید اما اقای دواتگری از فقط از مردم مراغه تشکر میکند   مهدی دواتگری :                     

بنده وامدار مردم هستم و قول ریاست اداره یا سازمانی را به كسی نداده ام

حاج مهدی دواتگری منتخب مردم مراغه و عجبشیر در مجلس نهم در مصاحبه با خبرنگار ما ضمن قدردانی از مردم فهیم و قدرشناس مراغه و آرزوی توفیق برای  آنها ،گفت: من وامدار این مردم هستم و برای ما این افتخار بس که همیشه در کنار مردم و محرومان بوده ایم  و به فرموده ی رهبر فرزانه انقلاب؛ازمراکز قدرت و ثروت دوری جسته ایم.

وی با اشاره به اینکه  اتحاد و همدلی بر محور ولایت رمز پیشرفت و توسعه جامعه و منطقه می‌باشد، گفت: ‌اگر خواسته باشیم بحث شایسته سالاری را در منطقه محقق کنیم و از سیاست زدگی نجات پیدا کنیم، باید بر محور ولایت با اتحاد و وحدت و همدلی حرکت کنیم.
منتخب مردم مراغه و عجبشیر در مجلس نهم  ضمن نكذیب برخی شایعات كه از سوی افراد سیاست زده وارد جامعه می شوند گفت: برخی افراد با شایعه پراکنی و ایجاد جو سیاسی سعی می کنند شعور و فهم بالای سیاسی مردم منطقه را زیر سئوال ببرند و با برخی رفتارهای ناآگاهانه به آرای مردم فهیم مراغه توهین می نمایند که جای تاسف است.

وی در پایان گفت: بنده به صراحت اعلام می نمایم که در دوران قبل و بعد از انتخابات به هیچ گروه یا افرادخاصی قول ریاست و یا مسئولیت اداره و یا نهادی  را نداده ام و در حوزه نظارتی اینجانب بنا بر شایسته سالاری و عملکرد صادقانه و مطلوب نهاده شده است.منبع:http://www.mylinktags.com

تاریخ:

1390/12/18 18:30:00