متولدین فروردین : در بیان منظورتان با مشكل روبه‌رو می‌شوید، سعی نكنید اهداف‌تان را برای كسی تعریف كنید زیرا هیچکس به درستی گوش نمی‌دهد. با همسرتان صحبت كنید شاید احساس میكند نسبت به او بی‌توجهید، زیرا اخیرا بیشتر وقت‌تان را صرف فعالیت‌های كاری كرده‌اید.

برای دیدن فال بقیه ماههابر روی بقیه ماهها كلیك كنین

متولدین اردیبهشت : از انتقاد و سرزنش دست بكشید و فضای خانوادگی و حرفه‌ای خود را به فضایی دوستانه مبدل سازید. برای هماهنگی سلامت جسم و روح تلاش كنید. بدانید كه زندگی وسعت‌پذیر است و یك لحظه‌اش را نباید تباه كرد تا آنكه به هدف‌ها دست یابید.
 


 
متولدین خرداد : به راحتی نمی‌توانید با كسی صحبت كنید و در این مورد كمی مشكل دارید. شخصی را امروز ملاقات میکنید که به او علاقه‌مند هستید و او كاملا از لحاظ فرهنگی با شما متفاوت است و این مشکلاتی را برای شما به همراه خواهد داشت. 
متولدین تیر : از جمله كسانی هستید كه مرتب در حال جدل و پس زدن رقبائید و به اصطلاح می‌كوشید تا به حق خود برسید. در زمینه مسائل احساسی و عاطفی، یك نوع یك دندگی و لجاجت دیده میشود كه تا حدی باعث كدورت شده ولی امروز روزیست که در پایان به نقطه روشن و مثبت خواهید رسید. 
متولدین مرداد : در زمینه كاری و شغلی برای متولدین این ماه امروز، روز موفقیت است. عده‌ای كه شغل خود را به عللی از دست داده‌اند امكان یافتن كار تازه بهتری دارند. سرگرم مسائل غیرضروری نباشید كه مهم‌تر از اینها را در پیش دارید. اخلاق خوش را فراموش نكنید. 
متولدین شهریور : شما احساس خستگی شدیدی می‌كنید و متاسفانه این احساس را امروز به طور کامل در خود میبینید. ممكن است شما كاملا حق داشته باشید كه از همه بیشتر بدانید ولی باید مراقب ثابت كردن این مطلب باشید. پس كاملا آرام به گفتگو بپردازید و سعی كنید حرف‌های شما توهین‌آمیز نباشد.
 


 
متولدین مهر : از زندگی بهره كافی را ببرید كه این به نفع شماست. یك نقل و انتقال بزرگ، فكر شما را به خود مشغول ساخته ولی احتیاط را از دست ندهید كه احتیاط شرط اساسی عقل است. مسائل بین شما و همكارانتان یا حتی دوستان و آنهایی كه در غم و شادی شما شریك بوده‌‌اند، سرانجام به پایان خواهد رسید.
 


 
متولدین آبان : تا چندی پیش روابط شما بسیار شیرین و دوست‌داشتنی بود، ولی امروز روزی است كه كار كمی مشكل و باعث ناامیدی شما شده است. متاسفانه به نظر می‌رسد كه شما دوست دارید، مرتبا راجع به این مسائل فكر و گفتگو كنید، اما شما مسئول برخی از مسائل هستید و مشغولیات ذهنی مهم‌تری دارید 
متولدین آذر : مدتی است مهربانی و محبت‌تان نسبت به اطرافیان بیشتر شده و دیگران نیز بی‌اختیار با شما همین‌گونه رفتار می‌كنند. در واقع هر چه بیشتر بخواهید احساس‌تان را به دیگران نشان دهید آنها نیز بیشتر از شما و ایده‌های‌تان حمایت می‌كنند. امروز سعی كنید یك كار جدید و غیرمعمول انجام دهید تا عادت هر روز‌تان شود.
 


 
متولدین دی : عشق و مسائل عاطفی برای شما سبب‌ساز خوشبختی است. راز‌دار رازهای خود باشید و سفره دل را پیش هر كسی باز نكنید. گاهی اوقات پیش آمده كه با كسانی درددل می‌‌كنید كه چون حربه، علیه خودتان به كار می‌‌برند. خیلی از حرف‌ها را جدی نگیرید. گاهی، بعضی حرف‌ها را نشنیده بگیرید و خود را به قول معروف به راهی دیگر بزنید. امروز زندگی عاطفیتان در بهترین موقعیت قرار دارد. 
متولدین بهمن : از اینكه چند وقتی است كارهای بیشتری برای انجام دادن دارید و سرتان شلوغ‌تر شده خوشحال هستید، حداقل باعث می‌شود تا ذهن‌تان از مشاجرات خانوادگی دور شود. گاهی اوقات پذیرفتن این‌كه اشتباه می‌كنید برایتان مشكل است، اما در نهایت به نتیجه خواهید رسید. 
متولدین اسفند : اعصاب خسته شما نیاز به استراحت دارد. در محیط كار ممكن است اختلاف نظرهایی پیدا كنید كه باید باحوصله باشید و محبوبیت خودتان را حفظ كنید. پندها و اندرز‌‌های اطرافیان را به گوش جان بخرید كه ارزشمند است.